Tibeti miniatűr szentkép hátoldalán jelzett, üvegezett keretben. 11x13... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/396/kategoriak~Mutargy-papirregiseg-egyeb/Mutargyak-antikvitas~500009/Tibeti-miniatur-szentkep-hatoldalan-jelzett-uvegezett-keretben-11x13-cm~II2406505
2406505
11480
396
Antique
Leírás: Tibeti miniatűr szentkép hátoldalán jelzett, üvegezett keretben. 11x13 cm
: nagy_andras