Műtárgyak, antikvitás Tételek száma: 38
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2194275
11488
396
Antique
XIX. sz: Nagy méretű kovácsoltvas ajtózár és retesz, kilinccsel kulcs nélkül. Működik 13x17 cm 2194293
11489
396
Antique
XIX. sz: Nagy méretű kovácsoltvas ajtózár, kilinccsel, kulcs nélkül Működik. 13x14 cm 2194274
11490
396
Antique
XIX. sz: Nagy méretű kovácsoltvas ajtózár, kulcs nélkül, sérült 19x16 cm 2194277
11491
396
Antique
XIX. sz: Nagy méretű kovácsoltvas ajtózár, kilincsekkel kulcs nélkül 11x17 cm 2404685
11492
396
Antique
Címeres tégla 1898. Heinrisch Drasche Wienerberger Ziegelfabrik und Baugesellschaft osztrák téglabélyeg 1870-1920. Kétfejű sassal sérült. 29x16 cm 2346421
11493
396
30000
Antique
Ólomüveg díszüveg. Csikóhalas rajzolat, vizi világ, fürdőszoba ablakhoz. Duplán, hőszigetelő üveggel kombinálva gumi szegéllyel, gázzal feltöltve. 97x37 cm 2283378
11494
396
Antique
Klasszicista asztali lámpa. Réz, csiszolt üveg. Állítható. Jó állapotban 33,5 cm 2408929
11495
396
Antique
Porcelán pipa, madaras motívummal, kis kopásnyomokkal, h: 27 cm 2403969
11496
396
Antique
Antik, címeres ón tál. XIX: sz. eleje. 1809-as évszámmal. Pecséttel jelzett. d: 27 cm 2408237
11497
396
Antique
4 db antik aranyazott bronz láb bútorhoz, h: 26 cm 2247883
11498
396
65000
Antique
1955 Orion 820A nagyméretű csúcs-szuper rádió. Kívül belül igényesen restaurált, akár napi használatra is alkalmas. / Vintage radio fully restored, works well. 65x42x28 cm 2382483
11499
396
Antique
7 db régi kulcs, h: 8,5 cm - 11 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft