Műtárgyak, antikvitás Tételek száma: 38
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2412574
11512
396
60000
Antique
Osztrák art deco íróasztal készlet (8-10 részes), XX. sz. első fele. Fekete márvány, felületzáró festéssel, fém szerelékekkel, jó állapotban. 2412779
11513
396
Antique
Artina ón boros készlet hat személyes. Kancsó +
6 + 1 pohár borkészítéshez kapcsolódó jelenetekkel: jelzettek. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft