Festmények és grafikák Tételek száma: 328
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2400669
10084
395
Gy. Molnár István (1933-2010): Budáról Pest, 1969. Rézkarc, papír, jelzett. Paszpartuban. 29x39 cm 2340095
10085
395
22000
Győrffy Sándor (1951-): Hommage á Leonardo. Szitanyomat, papír, jelzett. Művészpéldány E.A. jelzéssel. 37x52 cm 2377894
10086
395
Györky József (1942-2009): Mikulás, 2005. Olaj, papír, jelzett. 29,5x22,5 cm 2398168
10087
395
Gyulai Líviusz (1937-2021): Carmina Burana. Linómetszet, papír, jelzett, autográf ajándékozási sorokkal, 45x27 cm 2316148
10088
395
55000
Hadzsics Camilló Gábor (1894-?): Házak a domboldalban (Szentendre?). Olaj, vászon, jelzett, fa keretben. 60,5x50 cm 2377690
10089
395
Hajnal Mihály (1935): Formák X. Linómetszet, papír, jelzett, számozott: 3/5. 21x13 cm 2318573
10090
395
22000
Halasi Horváth István (1904-1994): Szigligeti reggel. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéjével, mely szerint szerepelt a Derkovits teremben 1988-ban rendezett kiállításon. Kisebb sérüléssel. Fa keretben, 50×40 cm 2400521
10091
395
22000
Halász Szabó Sándor (1920-1997): Hullámzó formák. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (3/30), 42x25,5 cm 2062569
10092
395
Id.Hankó Béla (1927-1993): Erdőszél. Akvarell, papír, jelzett (hátoldalán nyomtatottan) 35×50 cm 2069588
10093
395
Id.Hankó Béla (1927-1993): Domboldal. Akvarell, papír, jelzett (hátoldalán nyomtatottan) 51×36 cm 2069591
10094
395
Id.Hankó Béla (1927-1993): Vízmosás. Akvarell, papír, jelzett (hátoldalán nyomtatottan) 36×51 cm 2397069
10095
395
Hárencz János (1899-1969): Faluvége gémeskúttal. Olaj, karton, jelzett. Üvegezett fa keretben, 5,5×7 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft