Festmények és grafikák Tételek száma: 328
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2198436
10108
395
Jergel György (?-): Giuseppe Verdi portréja. Filctoll, papír, jelzett, 43×30 cm 2401484
10109
395
Józsa János (1936-2016): Tavasz. Színes rézkarc, papír. Jelzett. Számozott (8/20). Üvegezett fa keretben, 39,5x28,5 cm 2401497
10110
395
40000
Józsa János (1936-2016): Jelenet. Tűzzománc. Jelzett. Dekoratív keretben, 36,5x26,5 cm 2126184
10111
395
Juhász Erika (1926-2018): Száll a madár. Síkplasztika, jelzett, üvegezett keretben, 40×32 cm 2092524
10112
395
Juhász Erika (1926-2018): Aranyhalak. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 30×46 cm 2126241
10113
395
Juhász Erika (1926-2018): Síkplasztika, jelzett, üvegezett keretben, 41×50 cm 2124151
10114
395
Juhász Erika (1926-2018): Egyensúly. Síkplasztika, jelzett, datált (2006), hátoldalán feliratozott, üvegezett keretben, 72×43 cm 2334981
10115
395
6500
Kádas István (1941-): Lovasok a pusztán. Rézkarc, papír, jelzés nélkül. Művészpéldány AE 14/15 számozással. Dekoratív üvegezett fa keretben. Lap széle kissé foltos. 22×37 cm 2334594
10116
395
Kádas István (1941-): Lovak. Rézkarc, papír, jelzett. Művészpéldány AE 15/15 számozással. Dekoratív üvegezett fa keretben. Lap széle kissé foltos. 18×57 cm 2377649
10117
395
Kántor Lajos (1922-2013): Gépek (cím nélkül). Ceruza, filctoll, papír, jelzés nélkül. Lapszéli apró szakadással. 30x21 cm 2400702
10118
395
7500
Karátson Edvin (1934?-): Ősz színei, 1958. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 23×34 cm 2377497
10119
395
28000
Károlyi Ernő (1923-2016): Függőleges hangsúly XXXVI. Pasztell, akvarell, papír, jelzett. Lap széle kissé sérült. 61×43,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft