Festmények és grafikák Tételek száma: 328
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2377502
10120
395
22000
Károlyi Ernő (1923-2016): Konstrukció XXIII., 1992. Pasztell, akvarell, papír, jelzett. Lap széle kissé sérült. 42×61 cm 2399689
10121
395
Károlyi Ernő (1923-2016): Csendélet. Linómetszet, papír, jelzett. Lap széle kissé foltos. Paszpartuban. 24,5×34,5 cm 2386869
10122
395
Kass János (1927-2010): Portrék. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 8,5x14,5 cm. 2398292
10123
395
Kass János (1927-2010), 3 db rézkarc egy lapon: Furulyázó, Pár népviseletben és Páva. Színes rézkarc, papír, jelzett. Kass János autográf ajándékozási soraival 1980-ból: "Halbrohr Gabiéknak 1980 Kass János". Halbrohr Gábornak készített Kass ex librist is. Ritka, gyűjtői darab! 5×4 (x3) cm 2398453
10124
395
40000
Kass János (1927-2010): Rézkarchoz használt nyomódúc. Jelzés nélkül. 33x28,5 cm 2359282
10125
395
24000
Käthe Kollwitz (1867-1945): Anya gyermekével (Mutter mit Kind auf dem Arm). Rézkarc, papír, jelzés nélkül. Üvegezett keretben. 19×12 cm / Käthe Kollwitz (1867-1945): Mother with her child (Mutter mit Kind auf dem Arm). Etching on paper, unsigned. Framed with glass. 19×12 cm 2359292
10126
395
Käthe Kollwitz (1867-1945): Portré. Litográfia, papír, jelzés nélkül. Foltos. Üvegezett keretben. 21×13 cm / Käthe Kollwitz (1867-1945): Portrait. Lithography on paper, unsigned. Spotty. Framed with glass. 21×13 cm 2380329
10127
395
Katymári Krizsán Antal (1916-1996): Téli alkonyat. Pasztell, papír. Jelzett. Üvegezett fa keretben. 26,5×38 cm 2380330
10128
395
Katymári Krizsán Antal (1916-1996): A csatorna torkolata a Dunánál (Lajos bácsi tanyája). Pasztell, papír. Jelzett. Üvegezett fa keretben. 27,5×41 cm 2380332
10129
395
Katymári Krizsán Antal (1916-1996): A viharos Sugovica. Olaj, farost. Jelzett. Fa keretben. 40,5×55,5 cm 2198815
10130
395
Kelemen Emil (1895-1975): Állatok a tisztáson. Pasztell, papír, kartonra kasírozva, jelzett, 49,5×69,5 cm 2395611
10131
395
Kesztyűs Ferenc (1932- ): Barátnők, színes mázakkal festett kerámia, jelzett, keretben 21x15,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft