Festmények és grafikák Tételek száma: 328
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2347180
10144
395
Kőhalmi Ákos (1963-): Burjánzás. Akvarell, ceruza, papír, jelzett a paszpartun. Üvegezett fa keretben, 28,5×20,5 cm. Kiállítva: Házat-Hazát Alapítvány Jótékonysági kiállítás és vásár, 1997. Reprodukálva: Házat-Hazát Alapítvány Jótékonysági kiállítás és vásár, 1997, katalógus. Jótékonysági árverés a Házat-Hazát Alapítvány otthonteremtési programjának támogatására. 2195789
10145
395
Kőhalmi Nóra (1971-): Sárga-szürke-fekete kompozíció. Vegyes technika, farost, jelzett, 70x50 cm 2400612
10146
395
Köllőd András (1905-1990): Csopaki strand (Balaton), 1962 szeptember. Akvarell, papír, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, paszpartuban, 15,5×23 cm 2329447
10147
395
Kresz Irén (1932-): Faág. Akvarell, papír, jelzett, 17x12 cm Üdvözlőlapon, belül a művész saját kezű soraival 2275125
10148
395
28000
Krnács Ágota (1976-): Életvonalak, 2005. Vegyes technika, farost, jelzett és datált. 35x10 cm 2295115
10149
395
Krnács Ágota (1976-): Debrői hárslevelű, 2005. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett, alsó felében sérült (repedt) klipsz keretben. 13x10 cm 2275126
10150
395
11000
Krnács Ágota (1976-): Ég felé, 2005. Vegyes technika, farost, jelzett és datált. 35x10 cm 2309291
10151
395
28000
Krnács Ágota (1976-): Szerelmesek. Akvarell, tus, papír, jelzett. Üvegezett klipsz keretben, repedt üveggel. 13x10 cm 2334237
10152
395
36000
Krnács Ágota (1976-): Arany szél, 2020. Vegyes technika, farost, jelzett és datált (2020), 40×20 cm (kisebb felületi sérüléssel) 2399189
10153
395
95000
Kulifay Tamás (1958-): Barátnők. Olaj, farost. Jelzés nélkül, hátoldalán autográf felirattal. Kiállítva: Bank Center Galéria, Hilton Galéria, 2008-2009, egyéni kiállítások. Fa keretben. 70x50 cm 2399974
10154
395
Kun Mária (1944-): Csendélet. Olaj, farost, jelzett. Dekoratív fa keretben. 15x15 cm 2399971
10155
395
Kun Mária (1944-): Csendélet virágokkal. Olaj, farost, jelzett. Dekoratív fa keretben. 15x15 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft