Festmények és grafikák Tételek száma: 328
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2282605
10192
395
Menyhárt József fametszetei. Debrecen, 1960, Alföldi Nyomda. A Déri Múzeum Baráti Körének 2. kiadványa, Kádár Zoltán bevezetőével (12p.). Készült 500 példányban, az eredeti fadúcokról nyomtatva. Kiadói, alján és gerincén sérült-felszakadt papírmappában. Komplett, hiánytalan! 2396560
10193
395
Merényi Rudolf (1893-1957): Álló akt. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 19x12 cm 2398056
10194
395
40000
Més-záros (Mészáros) István (1959-): Vörös kép (cím nélkül). Olaj, applikáció (tükör, szövet), vászon. Jelzett a hátoldalán. Fa keretben. 50x40 cm. 2349718
10195
395
Mike József (?-): Dálnok (Kovászna megye, Erdély). Monotípia, papír, jelzett, üvegezett keretben, 23,5x16,5 cm 2339065
10196
395
Mohr, Dietrich (1924-2016): Hommage á Pátkai. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (2/50). Az 1987-ben megjelent Hommage a Patkai mappából. 24,5×17 cm / Mohr, Dietrich (1924-2016): Hommage á Pátkai. Serigraphy on paper, signed and numbered (2/50). From the album Hommage a Patkai, published in 1987. 24,5×17 cm 2319875
10197
395
Molnár Bertalan (1933-): Szentendre, 1998. Linómetszet, papír, jelzett, kartonra kasírozva. Üvegezett fa keretben. 35,5x24 cm 2247569
10198
395
Sabine Molter (?-): Norddeutsch (északnémet), 1976. Vegyes technika, papír, jelzett. 21,5x39 cm 2391980
10199
395
Monori Kovács Jenő (?-?): Vízparton. Rézkarc, papír. Jelzett. 15x20,5 cm. 2360251
10200
395
26000
Moshammer György (1911-1970): Városrészlet, 1962. Olaj, papír, jelzett, 29×37 cm 2314489
10201
395
Móra László (1947-): Zöld táj. Olaj, falemez. Jelzés nélkül. Sérült. 58x82 cm 2314486
10202
395
Móra László (1947-): Az őslény. Olaj, falemez. Jelzés nélkül. Apró felületi sérülésekkel (karcolásokkal) és foltokkal. 59x75,5 cm 2314460
10203
395
Móra László (1947-): Elúszott a hajó. Olaj, farost. Jelzés nélkül. 48,5x35,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft