Festmények és grafikák Tételek száma: 328
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2238080
10072
395
24000
Forster Jakab (1946 - ) Ráckeve. Akvapasztell, papír. Jelzett. 33 x 48 cm Keretben. 2400500
10073
395
22000
Frank Magda (1914-1997): Kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, 26x39 cm 2397320
10074
395
Freytag Zoltán (1901-1983): Kollázs. Sérült. Jelzett, 40x52 cm 2400707
10075
395
Gaál Imre Péter (1921-2013): Havas erdő. Olaj, farost, jelzett, 60x80 cm 2391507
10076
395
22000
Gádor Magda (1924-): Vonalak (cím nélkül, kétoldalas mű). Filctoll, karton. Jelzett. 20x29 cm 2361336
10077
395
Gajdov Géza (1952-2009): Velencei álom. Tus, papír, jelzett, 16×29 cm 2381184
10078
395
Gergely Miklós Csaba (1988): Hargita. Olaj, farost. Jelzett. keretben. 60x50 cm 2399245
10079
395
Gross Arnold (1929-2015): Kompozíció. Ofszet nyomat, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 16x19,5 cm 2371326
10080
395
40000
Gross Arnold (1929-2015): Andersen emléklap. Színes rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben. 12x12 cm. 2316161
10081
395
48000
Gubcsi Attila (1954-2020): Műterem. Olaj, vászon, jelzés nélkül, hátoldalán címkén a festőművész nevével feliratozott. Fa keretben. 70,5x55 cm 2403683
10082
395
90000
Gulyás Dénes (1927-2003): Műtermi csendélet. Olaj, farost, jelzett. 100x100 cm 2398038
10083
395
22000
Gulyás Gyula (1944-2008): Hordozható utcakő (for Ken Friedman 1973), 1983. Szitanyomat, papír, jelzett. Számozott: 29/36. 31x48,5 cm. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft