ef. Zámbó (efZámbó) István (1950-): Jézus feltámadása, 2013. Computer print, merített papír, jelzett, számozott (86/100). A 2013-ban megjelent Jézus Élete c., Vincze László és Fiai Papírmerítő Műhelyében készült mappából. 36,5×26 cm
Egri Tibor (?-): Csend. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével, mely szerint szerepelt a Benczúr Gyula Teremben, Nyíregyházán 1993-ban rendezett kiállításon. Fa keretben. 40×50 cm
Farkas Ádám (1944-): A költő hajója (variációk), 1977. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (125/39). Az 1977-ben megjelent Ady-mappából. Lapméret: 50,5×66 cm
Farkas Éva Tünde (?-): Nyár Aknasugatagon (Máramaros megye). Akvarell, papír. Jelzett, hátoldalán autográf felirattal: "(...) A nagybányai kiállításon részt vett gyermek.rajza. (...)" Üvegezett fa keretben. 14,5x23 cm. Jótékonysági árverés a Házat-Hazát Alapítvány otthonteremtési programjának támogatására.
Fónyi Friml Géza (1899-1971): Szent István (mozaik terv). Akvarell, ceruza, papír. Jelzés nélkül, hátoldalán hagyatéki pecséttel. Sérült (lap alján és tetején szakadással). Fa keretben. 46x29,5 cm