Festmények és grafikák Tételek száma: 327
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2399727
10036
395
Brankovics Éva (1938-): Kúria. Akvarell, papír, jelzett. Paszpartuban. 18×25,5 cm 2335905
10037
395
5500
Brusch Péter (1921-1985): Őszi erdő, 1952 (hátoldalon vázlat). Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 24,5×36,5 cm 2400426
10038
395
Buday György (1907-1990): Annunziazione Umana (Angyali üdvözlet), 1937. Fametszet, papír, jelzett. Lap bal alsó sarka foltos. Üvegezett fa keretben, 18×24 cm 2258343
10039
395
Bukor Tibor (1967-): Női akt. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (3/5). 35x49,5 cm 2400643
10040
395
Csáki-Maronyák József (1910-2002): Tihany. Színezett rézkarc, papír, kartonon, jelzett. Lap széle kissé foltos és gyűrött 27x41 cm 2361346
10041
395
Családi Krisztina (?-): Graffiti. Vegyes technika, papír, jelzett, keretben, 14×8 cm 2077226
10042
395
44000
Csallóközi Farkas Lőrinc (1898-1966): Téli falu határ. Olaj, vászon, farostra kasírozva, jelzett. Kissé sérült fa keretben, 50×67,5 cm 2310021
10043
395
Császár Pál (?-?): Önarckép. Olaj, rétegelt lemez. 16x13 cm Jelzés nélkül. 2358957
10044
395
50000
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Színes kép, 1966. Olaj, papír, kartonra kasírozva, jelezve és datálva jobba lent. Sérült. 63,5x90 cm 2358939
10045
395
50000
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Aktmodell, 1964. Olaj, papír, kartonra kasírozva, jelezve és datálva jobbra középen, 59x56 cm 2382663
10046
395
8500
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Két lány. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 27,5×19,5 cm 2245241
10047
395
30000
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Kalapos hölgy. Olaj, papír, jelzett. Díszes, üvegezett fa keretben. 68x55 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft