Csorba Simon László (1943-): Kalapos hölgy. Fénymásolat (xerox), papír, fénymásolt jelzéssel ( 1996. V. 23 Csorba Simon). Lap széle sérült, több helyen szakadt. 48x36 cm
Csulak Elemér (1887-?): Őszi erdő, 1943. Pasztell, karton. Jelzett. Üvegezett, dekoratív korabeli fa keretben. Hátoldalán Hoffmann Ferencz képkeretező címkéjével és korabeli ceruzás felirattal. 70×100 cm
Czinke Ferenc (1926-2000): József Attila: Medvetánc (1980). Litográfia, papír, jelzett, számozott (1/50), lap tetején apró szakadással, lapméret: 62,5x45 cm
Diener Dénes Rudolf (1889-1956): Férfi portré. Kréta, papír, lap felső része kissé sérült, lap alsó része kissé foltos. Jelzett és datált: Diener Dénes Paris 928. Autográf ajándékozási sorokkal: Reiz (?) Jóska barátomnak szeretettel. Üvegezett fa keretben, 62×46,5 cm