Dallos Lívia (1927-): Csendélet. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán Kép... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/393/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Dallos-Livia-1927-Csendelet-Olaj-farost-jelzett-Hatoldalan-Kepcsarnok-Vallalat-cimke~II2377941
2377941
10055
393
36000
Leírás: Dallos Lívia (1927-): Csendélet. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Üvegezett keretben. 60x80 cm
: pelikán_kristóf