Festmények és grafikák Tételek száma: 321
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2377280
10036
393
Budahelyi Tibor (1945-): Ő és én. Litográfia, papír, jelzett, művészpéldány E.A: IV/XXV számozással. Lapméret: 70×50 cm 2340655
10037
393
Cs. Erdős Tibor (1914- 2015): Kolozsvár, Szent Mihály templom. Ofszet, papír, jelzett. Üvegezett keretben. 31x24 cm 2381862
10038
393
Csabai-Ékes Lajos (1896-1944): Anya gyermekével. Fametszet, papír, jelzés nélkül, kartonra ragasztva, 13x11 cm 2361346
10039
393
Családi Krisztina (?-): Graffiti. Vegyes technika, papír, jelzett, keretben, 14×8 cm 2310021
10040
393
Császár Pál (?-?): Önarckép. Olaj, rétegelt lemez. 16x13 cm Jelzés nélkül. 2382663
10041
393
8500
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Két lány. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 27,5×19,5 cm 2358939
10042
393
50000
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Aktmodell, 1964. Olaj, papír, kartonra kasírozva, jelezve és datálva jobbra középen, 59x56 cm 2382665
10043
393
8500
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Női aktok. Tus, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 28×19,5 cm 2358957
10044
393
60000
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Színes kép, 1966. Olaj, papír, kartonra kasírozva, jelezve és datálva jobba lent. Sérült. 63,5x90 cm 2245241
10045
393
30000
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Kalapos hölgy. Olaj, papír, jelzett. Díszes, üvegezett fa keretben. 68x55 cm 2334423
10046
393
24000
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): A színek varázsa. Olaj, karton, jelezve jobbra lent. 100x70 cm 2384333
10047
393
Csergezán Pál (1924-1996): Szepezdi part (Balatonszepezd, horgász), 1957. Rézkarc, papír, jelzett. Sérült. Üvegezett fa keretben, 21×37,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft