Festmények és grafikák Tételek száma: 321
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2377290
10024
393
Bitó Ildikó (1966-): Behálózva, 1999. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A: VIII/X számozással. Lapméret: 50×70 cm 1932773
10025
393
Blaskó Zoltán (?-): Virágcsendélet. Olaj, farost, jelzett, keretben, 53×44 cm 2355584
10026
393
Bodnár Imre (1959-): Rítus, 1995. Vaskarc, papír, jelzett. Művészpéldány E.A. II/XV. számozással. Paszpartuban. 50×40 cm 2378796
10027
393
Bordás Ferenc (1911-1982): Gyümölcsszüret. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 39x29 cm 2363467
10028
393
15000
Bojtor Károly (1933-1999): A révész. Akvarell, papír, sérült. Jelzett. Hátoldalán címkén autográf felirattal és "Egri Aquarel Biennalé 1975" feljegyzéssel. Üvegezett fa keretben. 38,5×46 cm 2377920
10029
393
Bojtos Károly (1936-2011): Öreg fa. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben. 38,5x29,5 cm 2220382
10030
393
4800
Bolgár József (1928-1986): Csendélet szoborral. Olaj, farost (utólagosan vágott?), jelzett, hátoldalán Artunion címkével, sérült (festék lepergéssel) 42×22 cm 2343288
10031
393
Borbély Ferenc Gusztáv (1948-): Menekülés, 2012. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (1/8). 22×51 cm 2260358
10032
393
Borda János (1908-1978), 6 db mű: Sport témájú rajzok, tanulmányok (teke?), 1930-40 körül. Ceruza, pauszpapír. Jelzés nélkül. Hajtásnyomokkal, lap széle többségében sérült, 22×29 és 9x36 cm közötti méretben 2384235
10033
393
Bordás Ferenc (1911-1982): Kisütött a nap. Fametszet, papír, jelzett, 26,5×21,5 cm 2383069
10034
393
Borsos Miklós (1906-1990): Halászok. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 24x34 cm 2278854
10035
393
Breznay József (1916-2012): Asztaltársaság. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (20/3). Üvegezett fa keretben, 26×38,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: