Festmények és grafikák Tételek száma: 321
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2356885
10084
393
50000
Fónyi Friml Géza (1899-1971): Szent István (mozaik terv). Akvarell, ceruza, papír. Jelzés nélkül, hátoldalán hagyatéki pecséttel. Sérült (lap alján és tetején szakadással). Fa keretben. 46x29,5 cm 2382077
10085
393
15000
Fürst József (1947-): Csendélet. Olaj, falemez, jelzett, fa keretben, 24,5x68,5 cm 2377151
10086
393
Gaál Domonkos (1940-2009): Szentháromság tér. Színes rézkarc, papír, jelzett, számozott. 44/100. Paszpartuban. 39x28,5 cm 2383019
10087
393
Gáborjáni Szabó Kálmán (1897-1955): Kisfiú, 1927. Fametszet, papír. Jelzett. Kissé foltos. Kartonra ragasztva. Fa keretben. 12x9 cm 2361336
10088
393
Gajdov Géza (1952-2009): Velencei álom. Tus, papír, jelzett, 16×29 cm 2379421
10089
393
Géhl Zoltán (1888-1954): Szüle Péter festőművész mellszobrát formázzák, 1936. Ceruza, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben, 18,5×23 cm 2381184
10090
393
Gergely Miklós Csaba (1988): Hargita. Olaj, farost. Jelzett. keretben. 60x50 cm 2355610
10091
393
Ghyczy György (1953-): Agora, Sziget, 2000 (készült az Sziget Fesztivál Agora nemzetközi alkotótábora alatt). Akvarell, ceruza, papír, jelzett, 37×52 cm 2355478
10092
393
Gibellini, Luisa (1950-): Velence. Akvarell, papír. Jelzett. 49,5×35 cm 2377351
10093
393
28000
Giczy János (1933-2016): Szüret. Pasztell, papír. Jelzés nélkül. Lap bal alsó sarkában kisebb felületi sérüléssel. 57×42 cm 2366637
10094
393
15000
Gönczi-Gebhardt Tibor (1902-1994): Szénásszekér, 1948. Akvarell, papír. Jelzett. Üvegezett fa keretben. 26x35,5 cm 2316161
10095
393
48000
Gubcsi Attila (1954-2020): Műterem. Olaj, vászon, jelzés nélkül, hátoldalán címkén a festőművész nevével feliratozott. Fa keretben. 70,5x55 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft