Hárencz János (1899-1969): Ménes gémeskúttal. Olaj, karton, jelzett. Hátoldalán Magyar Nemzeti Galéria 1989 utáni kiviteli engedély bélyegzőjével. Dekoratív, kissé sérült fa keretben, 15,5×21 cm
Hornyánszky Gyula (1924-1995): Noé bárkája. Akvarell, tus, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben. 42x59 cm / Gyula Hornyánszky (1924-1995): Noah's Ark. Watercolour and ink on paper, signed. Framed with glass. 42x59 cm.
Horváth J. Károly (1873-1961): Pécs, Széchenyi tér, Dzsámi (belvárosi templom). Ceruza, papír, jelzett, lap bal szélén kisebb szakadással, 28,5x33,5 cm
Iszák István (?-): Furcsa tánc, 2003. Tus, papír, jelzett. Lap teteje papírra kasírozva. Reprodukálva: Határokon át. A Muravidék Baráti Kör Kulturális Egyesület kiállítássorozata 2015-2016. Pilisvörösvár, 2015, Muravidék Baráti Kör Kulturális Egyesület, 73 oldal. 52×37 cm