Festmények és grafikák

Tételek száma: 321

10180.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47
10181.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
32,35
Mengyán András (1945-): Formák logikája. Szitanyomat, papír, jelzett. Üvegezett keretben. 52x29,5 cm
10182.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
10183.

Kikiáltási ár:
48 000 Ft
129,73
141,18
11
Mihályi (Müller) Rezső (1889-1972): 3 db pornográf grafika. Rézkarc, papír, jelzett. 10,5x13 cm
10184.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
Mihályi (Müller) Rezső (1889-1972): 3 db pornográf grafika. Rézkarc, papír, jelzés nélkül. 7,5x10 cm, 10x8 cm, 8x9,5 cm
10185.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
Moldován István (1911-2000): Fiatal lány portréja. Pasztell, karton, jelzett (Kolozsváry Moldován), üvegezett fa keretben, 45×40,5 cm
10186.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Molnár Bertalan (1933-): Szentendre, 1998. Linómetszet, papír, jelzett, kartonra kasírozva. Üvegezett fa keretben. 35,5x24 cm
10187.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Móra László (1947-): Zöld táj. Olaj, falemez. Jelzés nélkül. Sérült. 58x82 cm
10188.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
10189.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
Móra László (1947-): Elúszott a hajó. Olaj, farost. Jelzés nélkül. 48,5x35,5 cm
10190.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Móra László (1947-): Szomjúság. Olaj, farost. Jelzett a hátoldalán. Apró felületi sérülésekkel és foltokkal. 54,5x39 cm
10191.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft