Festmények és grafikák Tételek száma: 321
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2347488
10144
393
Kocsi Márta Mária (1952-): Csodaszarvas. Olaj, farost. jelzett. Sérült. Fa keretben. 70x50 cm. Kiállítva: Házat-Hazát Alapítvány Jótékonysági kiállítás és vásár, 1997. Reprodukálva: Házat-Hazát Alapítvány Jótékonysági kiállítás és vásár, 1997, katalógus 16. o.. Jótékonysági árverés a Házat-Hazát Alapítvány otthonteremtési programjának támogatására. 2380374
10145
393
14000
Kocsis Imre (1940-2015): Kékszakállú. Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott (13/50). Az 1981-ben, Bartók Béla születésének 100. évfordulójára, a a Képzőművészeti Alap kiadásában megjelent mappából. 56x30,5 cm 2026166
10146
393
11000
Kondé László (1954-2002): Tanulmányfej 1982. Hidegtű, papír, jelzett, 23×18 cm 2339303
10147
393
Konecsni Zsizsi (1911-2000): Városliget. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 38x29 cm 2378634
10148
393
Kopacz Mária (1941-): Majmokkal beszélgető. Computer print, merített papír, jelzett, számozott (10/7). 24×24 cm 2345512
10149
393
Kórusz József (1927-2010): Csendélet. Rézkarc, papír, jelzett, foltos, 29,5×38,5 cm. 2347296
10150
393
32000
Kósa Zsuzsa (1943-2020): Dániel és az imádkozó angyalok. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. 70×50 cm. Fa keretben. Kiállítva: Házat-Hazát Alapítvány Jótékonysági kiállítás és vásár, 1997. Reprodukálva: Házat-Hazát Alapítvány Jótékonysági kiállítás és vásár, 1997, katalógus. Jótékonysági árverés a Házat-Hazát Alapítvány otthonteremtési programjának támogatására. 2377132
10151
393
26000
Kovács Péter Balázs (1955-): Trip, 1994. Szitanyomat, papír, jelzett, HC III/III számozással. Lapméret: 68×100 cm 2383068
10152
393
Kozák Attila (1949-): Illúziók, 1981. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (20/11). Plexiüvegezett fa keretben. 32,5x22,5 cm 2329447
10153
393
Kresz Irén (1932-): Faág. Akvarell, papír, jelzett, 17x12 cm Üdvözlőlapon, belül a művész saját kezű soraival 2382038
10154
393
38000
Krnács Ágota (1976-): A női test rejtelmei (cím nélkül). Vegyes technika, karton, jelzett. 70x100 cm 2335124
10155
393
36000
Krnács Ágota (1976-): Színes táj, 2020. Vegyes technika, farost, jelzett és datált(2020), 40×20 cm (felületi sérüléssel) Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft