Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 183
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2363405
10407
393
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Németh I jelzéssel: Csendlket gyümölcsökkel. Olaj, vászon. Fa keretben. 44,5x59,5 cm 2382133
10408
393
Osvald jelzéssel: Csendélet. Olaj, vászon. Dekoratív keretben. 50×70 cm. 2362392
10409
393
5500
Oswald jelzéssel: Téli táj. Olaj, vászon, foltos. Dekoratív, kissé sérült fa keretben. 50x70 cm 2382463
10410
393
Pirk jelzéssel: Táj. Olaj, papír. 35,5×48 cm 2381095
10411
393
W. Pohl jelzéssel: Halle, főtér. Színes rézkarc, papír. Üvegezett keretben. 24,5x18,5 cm 2383194
10412
393
Polonyi jelzéssel: Csendélet. Olaj, vászon. 46x36 cm 2361306
10413
393
4400
Pordác (?) jelzéssel: Őszi erdő. Olaj, karton. Jobb alsó sarka kissé sérült. Fa keretben. 52,5x65 cm 2329336
10414
393
Rácz József jelzéssel: Tájkép (Miskolc). Tus, papír. Üvegezett fa keretben. 12,5×23 cm 2259412
10415
393
3800
Rózsa Irén jelzéssel: Távol-keleti csendélet. Akvarell, ceruza, papír. Üvegezett fa keretben, 42,5×30,5 cm 2382167
10416
393
Safi (?) jelzéssel: Csendélet. Olaj, vászon. Fa keretben, 60×45 cm 2380745
10417
393
Schey Ferenc (1925-1997): Zenélő bohóc. Tus, papír, jelzett, utólagos jelzéssel, 30,5×21,5 cm 2380743
10418
393
Schey Ferenc (1925-1997): Lantos és a lány. Tus, papír, jelzett, utólagos jelzéssel, 30,5×21,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft