Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 183
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2253689
10358
393
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Fazekas jelzéssel: Vízpart. Olaj, vászon. 30x37 cm 2253661
10359
393
Fazekas jelzéssel: Mindhalálig Rock&Roll. Olaj, vászon. 30,5x45 cm 2263041
10360
393
Fehérváry jelzéssel: Csónakázó. Olaj, karton. Kissé sérült fa keretben. 25×32,5 cm 2361391
10361
393
Góg József jelzéssel: Szarvas erdei tisztáson. Olaj, vászon, fa keretben. 70x110 cm 2222677
10362
393
4800
Gomez jelzéssel: Ritmusban. Olaj, karton. Üvegezett fa keretben, 46,5x32 cm. 2258507
10363
393
Gyémánt jelzéssel: Kompzició, olaj, farost, festékhibákkal 100×70 cm 2222751
10364
393
Hankó L. jelzéssel: Sirályok a tengerparton. Olaj, farost. 35x80 cm. 2221574
10365
393
Hankó L. jelzéssel: Szerelmespár a tájban. Olaj, farost, 60x80 cm 2221576
10366
393
Hankó L. jelzéssel: A varázsló és a sas. Olaj, farost, 60x80 cm 2379556
10367
393
Hermann Lipót jelzéssel: Naplemente. Olaj, farost. Kissé sérült keretben. 40x29 cm 2343660
10368
393
Ivány jelzéssel: "Budakeszi". Akvarell, papír, üvegezett keretben, 19×28 cm 2346171
10369
393
32000
Jánosi jelzéssel: Merengő. Olaj, karton. Dekoratív, kissé sérült fa keretben. 79,5x64 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft