Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 183
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2382469
10419
393
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Schönberger jelzéssel: Társaság. Olaj, papír. 48×35,5 cm 2382466
10420
393
Schönberger jelzéssel: Pár. Olaj, papír. 41,5×29,5 cm 2379564
10421
393
Séday Éva jelzéssel: Csendélet. Akvarell, pasztell, papír. Lap alján szakadással. 41,5x29,5 cm 2364214
10422
393
S. Hajós (?) B. jelzéssel: Enteriőr. Pasztell, karton. Üvegezett fa keretben. 30x23 cm 2206926
10423
393
SS jelzéssel: Piros-zöld fej. Akril, karton, keretben, 37x34,5 cm 2380819
10424
393
Szász Endre (1926-2003): Fiú karddal. Rézkarc, papír, körbevágva, kartonra kasírozva, paszpartuban, utólagos jelzéssel, 14×9 cm 2382231
10425
393
Sziky jelzéssel: Csendélet. Olaj, fa. Dekoratív fa képkeretben. 39,5x30 cm. 2378108
10426
393
Szlavitsek 1930 jelzéssel: Magyaros ornamentika. Akvarell, papír, papírra kasírozva. 13,5×14,5 cm 2381066
10427
393
Szőnyi I jelzéssel: Emberek a tájban. Olaj, papír, paszpartuban. Hátoldalán csendélet ceruzarajz 34x50 cm 2270696
10428
393
Tanyasi Szűcs jelzéssel: Kisfiú. Vászon, olaj, fa keretben, 50x40 cm 2379568
10429
393
Tipary Dezső jelzéssel: Táj. Akvarell, pasztell, papír. 35x50 cm 2381881
10430
393
TM jelzéssel: Csendélet. Olaj, karton. 51,5x39 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft