Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 183
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2302451
10443
393
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Olvashatatlan jelzéssel: Budapesti részlet a Szabadság-szoborral és a citadellával. Akvarell, papír, 10,5×20,5 cm 2137502
10444
393
Olvashatatlan jelzéssel: Hölgy gyümölcskosárral. Olaj, vászon. 60x45 cm 2101773
10445
393
Olvashatatlan jelzéssel: Szökőkút. Olaj, karton, üvegezett keretben, 45×60 cm 2253758
10446
393
Olvashatatlan jelzéssel: Gold fe propriano (Korzika). Olaj, papír, papírra kasírozva. 16x25 cm 2324053
10447
393
Olvashatatlan jelzéssel (keret által takarva): Őszirózsák. Olaj, karton. Üvegezett fa keretben. 37,5x28 cm 2139648
10448
393
Olvashatatlan jelzéssel: Kislány portréja,pasztell, papír, lap tetején kisebb szakadással, paszpartuban, datált (1950). 57,5×41,5 cm 2288037
10449
393
4400
Olvashatatlan jelzéssel: Lovak a pusztán. Pasztell, papír, foltos. Üvegezett fa keretben. 48,5x62 cm 2222680
10450
393
4200
Olvashatatlan jelzéssel: Naplemente a folyóparton. Olaj, farost. Fa keretben, 25x35 cm. 2225606
10451
393
Olvashatatlan jelzéssel: Őszi táj. Olaj, farost, 27×38,5 cm 2109398
10452
393
9500
Olvashatatlan jelzéssel: Ártéri fák. Olaj, vászon, jelzett. 40x60 cm Keretben 1519662
10453
393
5500
Olvashatatlan jelzéssel: Napozó fél akt. Olaj, karton, jelzett, 80×60 cm 2384103
10454
393
Olvashatatlan jelzéssel: Bálon. Színezett rézkarc, papír, üvegezett fa keretben. 20,5x19 cm / Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft