Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 183
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2364168
10395
393
15000
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
B.S. jelzéssel: Konstruktivista kompozíció. Olaj, karton. Fa keretben. 23x30,5 cm 2380804
10396
393
Kós Károly (1883-1977): Erdélyi utcarészlet, színes linómetszet, papír, utólagos jelzéssel, paszpartuban, 11×11 cm 2333792
10397
393
W Köpke jelzéssel: Napraforgók. Olaj, vászon. Kissé sérült fa keretben, 50×40 cm 2288695
10398
393
Körmendy-Barcza jelzéssel: Lovak a tó partján. Olaj, fa, kissé sérült fa keretben, 40x54 cm 2362400
10399
393
KP jelzéssel: Vízesés. Olaj, vászon, foltos. Dekoratív sérült fa keretben. 59,5x89,5 cm 2361251
10400
393
KS jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, farost. Fa keretben. 56,5x42,5 cm 2379414
10401
393
Ledniczky Z 1911 jelzéssel: Rőzsegyűjtők. Olaj, vászon, sérült. Díszes fa keretben, 35,5×52,5 cm 2382041
10402
393
MCP jelzéssel: Napraforgók. Fametszet, papír, jelzett. Fa keretben. 24,5x19 cm 2381060
10403
393
Mednyánszky jelzéssel: Aratás géppel. Ceruza, papír. 16,5x23,5 cm 2382051
10404
393
Mia (?) 88 jelzéssel: Csendélet. Olaj, farost. Dekoratív fa keretben. Hátoldalán pirani galéria bélyegzőjével. 11x11 cm 2382511
10405
393
MT jelzéssel: Alak. Olaj, vászon. 60x44,5 cm 2215595
10406
393
Nemes jelzéssel: Férfiportré. Olaj, farost, üvegezett keretben, 44,5x34 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft