Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 183
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2384688
10455
393
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Olvashatatlan jelzéssel: Ház a folyóparton, ceruza, papír, 9×15 cm 2382640
10456
393
Olvashatatlan jelzéssel: Bibliai jelenet. Olaj, vászon. 50x40 cm 2382049
10457
393
Olvashatatlan jelzéssel: Enteriőr. Olaj, karton, sérült. Dekoratív fa keretben. 25x14,5 cm 2382048
10458
393
Olvashatatlan jelzéssel: Táj. Olaj, farost. Dekoratív, sérült fa keretben. 18x20,5 cm 2382047
10459
393
Olvashatatlan (Cs...) jelzéssel: Csendélet. Akvarell, papír, üvegezett fa keretben. 35x25 cm 2382044
10460
393
Olvashatatlan jelzéssel, 4 db mű: Kompozíciók. Vegyes technika, papír, paszpartuban. 27,5x39,5 cm 2379561
10461
393
Olvashatatlan jelzéssel: Színek kavargása. Olaj, papír. 56x85 cm 2379559
10462
393
Olvashatatlan jelzéssel: Kompozíció. Olaj, papír. 56,5x84 cm 2254291
10463
393
Olvashatatlan jelzéssel, feltehetően skandináv alkotó műve: Utsikt fran söder (Kilátás délről . Ofszet, papír, jelzett, számozott (36/125), 27×40 cm 2377916
10464
393
Olvashatatlan jelzéssel: Ház a fák között. Szén, papír. Üvegezett fa keretben. 29x42 cm 2381263
10465
393
Azonosítatlan jelzéssel: Dunaparti panoráma 3 részből álló festmény .Olaj, vászon. Egy darab: 30x39 cm 2381266
10466
393
Azonosítatlan jelzéssel: Ház, tópart. .Olaj, vászon. Sérült. 36x30 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft