Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 183
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2240531
10479
393
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Jelzés nélkül, szentendrei iskola: Házak a dombon. Olaj, vászon, kartonra kasírozva. 34x47 cm 2259054
10480
393
Jelzés nélkül: Kapcsolat. Olaj, karton. Fa keretben. 60x80 cm 2287273
10481
393
Jelzés nélkül: Déli szieszta. Akvarell, papír. Üvegezett keretben, 32×25 cm 2324040
10482
393
Jelzés nélkül: Naplemente. Vegyes technika, farost. 33x11,5 cm 2343666
10483
393
Jelzés nélkül: Táj fával, pasztell, papír, üvegezett keretben, 24×29 cm 2361238
10484
393
4400
Olvashatatlan jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, vászon. Fa keretben. 50x60 cm 2362382
10485
393
Jelzés nélkül: Vízparti táj. Olaj, vászon. Dekoratív fa keretben. 90x120 cm 2361333
10486
393
4400
Jelzés nélkül: Színes táj. Olaj, vászon. Dekoratív fa keretben. 41x51 cm 2361321
10487
393
4400
Jelzés nélkül: Hegyvidéki tó. Olaj, vászon. Dekoratív fa keretben. 41x52 cm 2361093
10488
393
Jelzés nélkül: Hegyvidéki táj. Akvarell, papír. Üvegezett, sarkaiban kissé sérült fa keretben. 39x49 cm 2154521
10489
393
Jelzés nélkül: Portré (tanulmány), ceruza, akvarell, papír, lap alján szakadással, jobb szélén hiánnyal, 61x43 cm 2306784
10490
393
Jelzés nélkül: Hegedűs csendélet. Olaj, farost. 47x33,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft