Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 183
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2197769
10491
393
3200
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Jelzés nélkül: Havas táj. Olaj, karton, hullámos, fa keretben, 21×29 cm 2259333
10492
393
4600
Jelzés nélkül: Az ördögi kísértés. Vegyes technika, kollázs, papír. 27x5x22 cm 2258315
10493
393
Jelzés nélkül: Csendélet virágokkal és almával. Akvarell, papír, paszpartuban, 24×31,5 cm 2124156
10494
393
11000
Jelzés nélkül: Lépcső és virág. Olaj, karton, kis sérüléssel, díszes fa keretben, 58×78 cm 2361441
10495
393
Jelzés nélkül, feltehetően XIX. sz. festő alkotása: Áldás. Olaj, vászon, sérült, körbevágva. 28,5x22,5 cm 2219744
10496
393
Jelzés nélkül: Vízpart. Olaj, farost, 13x18 cm 2222756
10497
393
Jelzés nélkül: Távolban a tanya. Olaj, farost. 60x80 cm. 2304009
10498
393
Jelzés nélkül: Őszi erdő. Olaj, karton. 26x40,5 cm 2384183
10499
393
Jelzés nélkül: Rózsák. Akvarell, ceruza, papír, kissé foltos, 49x38 cm 2384664
10500
393
Jelzés nélkül: Vihar előtt, olaj, kasírozott vászon, 30×40 cm 2384666
10501
393
Jelzés nélkül: Egy szép új világ kezdete, olaj, kasírozott vászon, 40×30 cm 2384667
10502
393
Jelzés nélkül: Elmúlás, olaj, kasírozott vászon, 24×30 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft