Porcelán Tételek száma: 177
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2373189
11236
392
Porcelán lány figura, kézzel festett, jelzett, apró sérüléssel, m: 12,5 cm 2372905
11237
392
Porcelán váza. Kézzel festett. Jelzés nélkül, alján formaszámmal (?). Kopásokkal. M: 9 cm 2372764
11238
392
Antik porcelán kanna historizáló dekorral, két hölgyet ábrázoló képpel, matricás, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, m: 19 cm 2376051
11239
392
2200
Japán porcelán pohárka (szakés), matricás, jelzés nélkül, kis kopásnyomokkal, eredeti dobozában, m: 6 cm 2376057
11240
392
Virágos, pillangós porcelán tányér, részben kézzel festett, "Czamra Róbert 1897" jelzéssel, kopásnyomokkal, d: 18 cm 2376058
11241
392
Virágos, pillangós porcelán tányér, részben kézzel festett, "Czamra Róbert 1897" jelzéssel, kopásnyomokkal, d: 18 cm 2372696
11242
392
Antik Pfeiffer & Löwenstein neorokokó, aranykontúrozott virág mintás dekorral díszített tányér, csészealj és teás csésze, kézzel festett, jelzett (PLS), tányér d: 19 cm, alján repedéssel, kopott; csészealj d: 14 cm, kopott; csésze m: 6,5 cm, d: 8,5 cm, kopott 2371586
11243
392
Fischer Ignác fajansz tál a Johanna sorozatból. Máz alatti mintával,. jelzett,kevés kopással. d: 24 cm 2319230
11244
392
Wood & Son postahivatal mintás porcelán country stílusú teáskanna. Matricás, jelzett, alján hajszál repedéssel 23 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft