Porcelán Tételek száma: 177
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2375163
11187
392
Rosenthal (Kunst Abteilung 1914-1917) tájképes, aranyozott ékszertartó lábakkal. 7x4,5 cm Matricás, jelzett, hibátlan. 2318619
11188
392
Wallendorf labdázó puttók, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 14 cm 2375847
11189
392
Német porcelán furulyázó kislány kutyával figura, kézzel festett, formaszámmal és Germany felirattal, kopásnyomokkal, m: 15 cm, h: 10 cm 2375801
11190
392
Régi Royal Worcester angol porcelán tálka virág dekorral, részben kézzel festett, jelzett, lepattanással, 15x22,5 cm 2372917
11191
392
Márvány mintás porcelán váza, jelzés nélkül, alján kopással, m: 8 cm + irizáló iparművész kerámia váza, enyhén kopott, jelzett, m: 19,5 cm 2375453
11192
392
Antik porcelán szószos edényke, hozzávaló porcelán kanállal, kézzel festett, mintaszámos, kopott. d: 20 cm, m: 12 cm 2109934
11193
392
Aquincumi Badacsony, Hévíz, Veszprém, 3 db emlékporcelán, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal 2173668
11194
392
2 db porcelán figura, kézzel festett, jelzett, egyik sérült a kalapnál, m: 7 cm 2159901
11195
392
Össz. 3 db klf. porcelán tányér: Habsburg-China Moritz Zdekauer süteményes tányér, matricás, jelzett, kisebb lepattanással, d: 15,5 cm. Winterling Röslau Bavaria ellipszis alakú tányér,matricás, jelzett, kopásnyomokkal, d: 19 cm. Tányér, matricás, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, d: 19 cm. 2318716
11196
392
Wernigerode porcelán emlék kiöntő, kézzel festett, jelzés nélkül, kis kopásnyomokkal, m: 10 cm 2318724
11197
392
Cukortartó doboz, csészével és csészealjjal, kézzel festett, cukortartó sérült, több helyen repedéssel 2320026
11198
392
Antik fajansz mennyezeti lámpatest, csillártakaró. Kézzel festett, jelzett (DRG) sérült. d: 22 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft