Porcelán Tételek száma: 177
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2374335
11211
392
Wallendorf rózsamintás porcelán kínáló tál. Részben kézzel festett, jelzett, minimális kopásokkal 27,5 cm 2325519
11212
392
KPM Friedrich Schiller plasztikus plakett, 1910-40 körül (?), hátoldalán "Schillertheater der Reichshauptstadt, Alle Kunst ist der Freude gewidmet" felirattal és Schiller idézettel, biszkvit porcelán, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 9 cm, üvegezett fa keretben / KPM Fiedrich Schiller plaquette, around 1910-40 (?), with "Schillertheater der Reichshauptstadt, Alle Kunst ist der Freude gewidmet" description and Schiller quotation on the back, biscuit porcelain, some very minor wear, marked, d: 9 cm, framed with glass 2374298
11213
392
Fischer Emil fajansz fedeles tejszínes kiöntő. Kézzel festett, jelzett, sérült. m: 8,5 cm 2235366
11214
392
2 db kolozsvári román porcelán kanál és puttós figura. Kézzel festett, jelzett, a kanálon lepattanással 14 cm, 11 cm. 2301360
11215
392
15000
Kalocsai mokkás készlet + 2 tállal, kézzel festett, jelzett hibátlan 2256559
11216
392
Aranyszínű német porcelán mokkás készlet, jelzett (Koszorúsné), kopásnyomokkal, lepattanással. 2285691
11218
392
Villeroy & Boch porcelán csésze aljjal. máz alatti kék festéssel, jelzett, máz kopásokkal d: 9 cm, 15 cm 2233577
11219
392
4 db mini porcelán liba figura 3 cm, 5,5 cm 2195039
11220
392
Jelzés nélkül: Antik, fajansz asztali lámpa. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. Búra nélkül. 34 cm 2026866
11221
392
3400
cca 1900 3 db tál, részben kézzel festett, jelzés nélkül, kopás nyomokkal, egyiken máz feletti hajszál repedéssel, d:28 cm, 36×25 és 42×29 cm 2254298
11222
392
3800
Alt Wien dobozka. Matricás, jelzett, minimális kopásokkal. 12,5x9x7 cm 2316894
11223
392
Alt Wien - Ackermann & Fritze bonbonniere. Matricás, jelzett, kopásokkal. d: 10 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft