Villeroy & Boch porcelán csésze aljjal. máz alatti kék festéssel, jelz... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/392/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Villeroy-Boch-porcelan-csesze-aljjal-maz-alatti-kek-festessel-jelzett-maz-kopasokkal-d-~II2285691
2285691
11218
392
Leírás: Villeroy & Boch porcelán csésze aljjal. máz alatti kék festéssel, jelzett, máz kopásokkal d: 9 cm, 15 cm
: karap_norbert