Porcelán

Tételek száma: 177

11066.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Herendi porcelán Győr, Szilágyi Gyula ifi. kf. (birkózó) emlékverseny kisplasztika. Biszkvit porcelán, jelzett, hibátlan. Ritka! d: 26,5 cm
11067.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
Herendi pisilő kisfiú, kézzel festett, jelzett, formaterv: Nemes György. Hibátlan. m: 18 cm
11068.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47
Herendi porcelán táncoló juhász, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 29,5 cm
11069.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
64,86
70,59
11070.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
64,86
70,59
Herendi Viktória porcelán teás csésze aljjal. Kézzel festett, jelzett, aljon, kis mázhibával. d: 14 cm
11071.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47
Herendi Viktória mintás porcelán bonbonier, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, 13×10×4,5 cm
11072.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
Herendi Viktória mintás tálka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 12x9 cm
11073.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
22
Herendi Viktória mintás vázácska. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. m: 6,5 cm
11074.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
13
Herendi Viktória mintás, szív alakú bonbonniere, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 5x8 cm
11075.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Herendi Viktória mintás porcelán gyertyatartó, kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal. m: 14 cm
11076.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
21
Herendi Viktória mintás vázácska, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal. m: 7 cm
11077.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft