Fischer Ignác fajansz tál a Johanna sorozatból. Máz alatti mintával,.... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/392/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Fischer-Ignac-fajansz-tal-a-Johanna-sorozatbol-Maz-alatti-mintaval-jelzett-keves-kopassal~II2371586
2371586
11243
392
Leírás: Fischer Ignác fajansz tál a Johanna sorozatból. Máz alatti mintával,. jelzett,kevés kopással. d: 24 cm
: karap_norbert