Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 263
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2362648
10457
391
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Pittner jelzéssel: Házak a fák mögött. Kréta, papír, üvegezett fa keretben, 42×29,5 cm 2357565
10458
391
J Pollock jelzéssel: Absztrakt kompozíció. Olaj, papír. 39,5x58,5 cm 2357562
10459
391
J Pollock jelzéssel: Kompozíció. Olaj, papír. 39x58,5 cm 2364148
10460
391
Poll H jelzéssel: Virágcsendélet. Pasztell, papír. Üvegezett, kissé sérült fa keretben. 44x33,5 cm 2362782
10461
391
14000
Pólya Tibor jelzéssel: Férfi portré Vegyes technika, papír Üvegezett keretben 10x11 cm 2361306
10462
391
Pordác (?) jelzéssel: Őszi erdő. Olaj, karton. Jobb alsó sarka kissé sérült. Fa keretben. 52,5x65 cm 2356806
10463
391
Pór jelzéssel: Táj. Olaj, papír. Paszpartuban. 9,5x22,5 cm 2358134
10464
391
Pór jelzéssel, 2 db mű: Női portrék. Ceruza, papír, lap szélén kisebb szakadásokkal, 30x31 és 48x24,5 cm 2297551
10465
391
Püspöky M jelzéssel: Tóparti gólyák. Olaj, karton, fa keretben, 25×35,5 cm 2297298
10466
391
Román jelzéssel: Virág csendélet. Olaj, karton. Üvegezett keretben. 50x40 cm 2259412
10467
391
3800
Rózsa Irén jelzéssel: Távol-keleti csendélet. Akvarell, ceruza, papír. Üvegezett fa keretben, 42,5×30,5 cm 2363395
10468
391
Scheiber H jelzéssel: Női portré. Akvarell, kréta, papír. Fa keretben.47x32 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft