Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 263
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2362601
10421
391
14000
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
El Kazovszkij nyomán: Kutya. Olaj, farost, 50×40 cm 2364321
10422
391
Kiss F. 1979 jelzéssel: Erdőrészlet. Olaj, vászon. Kissé sérült fa keretben. 60x60 cm 2363485
10423
391
30000
Kleber 65 jelzéssel: Jahrhunderthalle (Frankfurt am Main). Olaj, farost. Kissé sérült fa keretben. 59,5×78,5 cm / Signed Kleber 65: Jahrhunderthalle (Frankfurt am Main, Germany). Oil on wood fibre. Framed. 59,5×78,5 cm 2356595
10424
391
Kmetty jelzéssel: Találkozás. Olaj, papír. 47,5x35,5 cm 2356597
10425
391
Kmetty jelzéssel: Utcarészlet. Kréta, papír. 29,5x42 cm 2364166
10426
391
15000
Komáromi Kacz E jelzéssel: Hazafelé. Olaj, vászon. Üvegezett, sérült fa keretben. 35,5x29,5 cm 2359637
10427
391
Kondor jelzéssel: Katona. Tus, papír. Üvegezett fa keretben, 13,5x19 cm 2263052
10428
391
Koppay jelzéssel: Állatok karámban. Akvarell, tus, papír. Üvegezett fa keretben. 30×21,5 cm 2362376
10429
391
Korponai P. 1975 jelzéssel: Mediterrán kikötő. Olaj, vászon. Fa keretben. 65x99 cm 2305965
10430
391
Kozma jelzéssel: Loósz József (1908-1985), szobrász- és éremművész portréja. Ceruza, papír, paszpartuban. 20,5x12,5 cm 2362400
10431
391
KP jelzéssel: Vízesés. Olaj, vászon, foltos. Dekoratív sérült fa keretben. 59,5x89,5 cm 2361251
10432
391
KS jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, farost. Fa keretben. 56,5x42,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft