Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 263
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2325906
10445
391
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Molnár C. Pál (1894-1981): Szerzetesek. Fametszet, papír, utólagos jelzéssel, kartonra ragasztva, 6,5×12,5 cm 2362639
10446
391
MT jelzéssel: Két alak. Vegyes technika, falemez, sérült, 32,5×42,5 cm 2365526
10447
391
MT jelzéssel: Madarak. Pasztell, papír, 70x50 cm 2357581
10448
391
Munkácsy jelzéssel: Arcok. Ceruza, karton, 37,5x27,5 cm 2362484
10449
391
15000
Nagy Sándor Zoltánné Teri jelzéssel: Havas táj. Olaj, falemez. Dekoratív, sérült fa keretben. 30,5x81 cm 2319930
10450
391
Négely R jelzéssel: Vitorlások. Olaj, vászon. Sérült, javított. 48x68 cm 2363405
10451
391
Németh I jelzéssel: Csendlket gyümölcsökkel. Olaj, vászon. Fa keretben. 44,5x59,5 cm 2364136
10452
391
Neogrády A jelzéssel: Erdőszéle. Olaj, vászon. 40x55 cm 2359648
10453
391
Ntu jelzéssel: Színek kavalkádja. Olaj, vászon. Jelzett. 40×40 cm 2362392
10454
391
Oswald jelzéssel: Téli táj. Olaj, vászon, foltos. Dekoratív, kissé sérült fa keretben. 50x70 cm 2357611
10455
391
L. de Paál jelzéssel: Erdőrészlet. Olaj, vászon, javított. 30×40 cm. 2358848
10456
391
Patkó jelzéssel, 2 db mű: Arckép és ülő akt. Ceruza és kréta, papír, lapszéli szakadásokkal, 46x30,5 cm és 18x23 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft