Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 263
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2357576
10482
391
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Székely jelzéssel: Jelenés. Olaj, vászon, kartonra kasírozva. 71x49 cm 2270696
10483
391
Tanyasi Szűcs jelzéssel: Kisfiú. Vászon, olaj, fa keretben, 50x40 cm 2364342
10484
391
48000
Tardos Krenner V jelzéssel: Jelenet. Olaj, karton. Dekoratív fa keretben. 48x61,5 cm 2270713
10485
391
I. Tolini jelzéssel: Kis csavargó. Vászon, olaj, keret nélkül, sérült, 50x40 cm 2361402
10486
391
14000
Tőzsér 960 jelzéssel: Vágta. Olaj, vászon, dekoratív fa keretben. 70x90 cm 2356754
10487
391
Turmayer jelzéssel: Napfényes utca. Akvarell, papír. Üvegezett fa keretben. 15,5x9,5 cm 2163897
10488
391
3800
V jelzéssel: Női portré. Szén, papír, üvegezett keretben, 28,5x19,5 cm 2358054
10489
391
Vajda Lajos jelzéssel: Női akt. Akvarell, papír, lap szélén kisebb szakadással 42x30 cm 2362542
10490
391
Varga F. 1953 jelzéssel: Kettős portré. Olaj, vászon, vászon felső része kissé sérült, 40×30 cm 2356867
10491
391
Vass E jelzéssel: Budai panoráma. Olaj, farost. 68x82 cm 2356814
10492
391
Vaszary J. jelzéssel: Solymászok. Vegyes technika, papír, vékony kartonra kasírozva. 18,5x14,5 cm 2355463
10493
391
15000
Vén jelzéssel: Háztetők felett. Olaj, vászon. Dekoratív fa keretben. 53×45 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft