Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 263
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2362494
10433
391
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Kurucz jelzéssel: Tanya. Olaj, farost. Fa keretben. 14x50 cm 2341947
10434
391
LA 1916 jelzéssel: Vízparti fák. Olaj, vászon. 54,5×78 cm 2361311
10435
391
Lánczos jelzéssel: Őszi erdő. Olaj, vászon. Dekoratív fa keretben. 54,5x42,5 cm 2214563
10436
391
Littkei jelzéssel: Tájkép. Pasztell, farost, keret nélkül, 28,5x30 cm 2356601
10437
391
MCP jelzéssel: Támaszkodó hölgy. Szén, papír. 29,5x40 cm 2364112
10438
391
Mednyánszky jelzéssel. Ülő alakok. Ceruza, karton, sérült, foltos. 27,5x22 cm 2364143
10439
391
28000
Mednyánszky jelzéssel: Erdei patak. Olaj, vászon. Javított. 60x80 cm 2358107
10440
391
Mednyánszky jelzéssel: Alakok. Ceruza, papír, üvegezett fa keretben, 20x30,5 cm 2358114
10441
391
Mednyánszky jelzéssel: Katonák. Ceruza, akvarell, papír, üvegezett fa keretben, 18x28,5 cm 2356842
10442
391
4600
Medveczky jelzéssel: Alakok. Ceruza, farost. 49,5x31,5 cm 2343470
10443
391
Mezey (?) Ilona jelzéssel: Faluszéle ősszel. Olaj, vászon, fa keretben. 24x35,5 cm 2231473
10444
391
Mildnel jelzéssel: Mediterrán hangulat. Karton, akvarell, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 43,5x29,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft