Kiss József költeményei 1868-1881. Bp., 1882, Grill Károly. Második, bővített kiadás. Korabeli aranyozott gerincű félbőr-kötésben, aranyozott lapélekkel, kopott borítóval. "Lévai Mór Könyvkereskedése Ungvár" bélyegzéssel.
Jánosi József: A szellem. A szellemi lét főbb jelenségei és metafizikája. Bp., 1935, Pázmány Péter Irodalmi Társaság. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban, folttal a borítón.
1941 Márai Sándor: Kaland. Színmű három felvonásban. A szlovékiai Esti Újság kiadása a Kaland 200. előadásának alkalmából. Újság formátumban. 12p. Hajtva, a hajtásnál szakadás az első lapon
Legújabb hölgyek titkára. Házi tanácsadó és levelező az élet minden körülményeire [...] minden rangú és rendű nők számára. Bp., Lampel Róbert. Kiadói kartonált kötés, kissé kopottas állapotban.
Balázs Péter: Genovéva története vagy isten megóvja azokat, kik benne bíznak. Tanulságos elbeszélés, ifjaknak és öregeknek. Bp.,1899 , Bálint Lajos, 32 p. Kiadói illusztrált, litografált papírkötés, kissé sérült borítóval. Ritka!
[Medve Imre (1818-1878):] A peleskei nótárius budai utazása, élete, további tettei és halála. Újra átdolgozva, tizenkét szakaszban, 13 képpel. Pest,1874,Bucsánszky Alajos, 88 p. Fametszetű illusztrációkkal. Gvadányi József munkáját átdolgozta Medve Imre. (Írói álnevén Tatár Péter.) A kötése mentén szakadt.