Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 235

[Wetterbergh, Carl Anton (1804-1889] Wetterbergh: Két gyűrű. Ford.: Szilágyi Gyula. Szépirodalmi Könyvtár 10. füzet. Kiadja Heilprin Mihály. Miskolc, 1852, Deutsch Dávid, 101+VI p. Kiadói papírkötés.
17859.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Tóth Kálmán: Kinizsi Pál hősköltemény. Pest,1862,Bucsánszky Alajos, 87+1 p. Harmadik kiadás. Fametszetű illusztrációkkal.
17860.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
23
Gotthold Ephraim Lessing: Barnhelmi Minna vagy A katonaszerencse. Vígjáték. Ford. Kazinczy Ferencz. Bp., 1889, Franklin. 1 t. 215 l. 12 t. Kiadói aranyozott vászon kötésben, jó állapotban.
17861.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
17862.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Marx - Engels: Kommunista kiáltvány. Bp., é.n., Népszava. Papírkötésben. + Betlen Oszkár: Trockizmus, Nacionalizmus: Az imperialista behatolás eszközei. Bp., é.n., Magyar Dolgozók Pártja. Kiadói papír kötésben.
17863.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Gabányi János: Töviskoszorú. II. kiadás. Bp., é.n., Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói papír borításban, a könyvtest elvált a borítótól.
17864.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Hamvas Béla: Világválság. Az előszót és a jegyzeteket írta: Szigethy Gábor. Gondolkodó Magyarok. Bp.,1983,Magvető. Kiadói papírkötés.
17865.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Ruffy Péter: Bujdosó nyelvemlékeink. A tihanyi alapítólevéltől a bori noteszig. Bp., 1977, Móra. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, benne cikkekkel, jó állapotban.
17866.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Paál Mária: Két boldog esztendő. Petőfi Sándor és Szendrey Júlia házasságának regényes története. Bp.,én., Franklin. Kiadói kopott kartonált papírkötésben, ajándékozási bejegyzéssel, intézményi bélyegzővel.
17867.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
17868.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Szabó Dezső: A kötél legendája. Második kiadás. Bp., 1934, Ludas Mátyás. Kiadói papír kötésben.
17869.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Janus Pannonius. Magyar költő magyarul. Berczeli A. Károly fordításai. N. Kontuly Béla rajzaival. Szeged, 1934, Prometheus. Kiadói papír kötésben.
17870.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft