Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 235

17895.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Biró Miklós (1886-1944, nyomdász): Nyomdászati lexikon. Bp., 1936, Biró Miklós. Kiadói egészvászon kötésben, kopásokkal.
17896.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Para-Kovács-Vácsa-Farkasházy: Orbánság aranya. Marabu rajzaival. Para Kovács Imre dedikálásával. Bp., 2017. Szerzői. Kiadói papírkötésben.
17897.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
17898.

Kikiáltási ár:
600 Ft
1,62
1,76
Szigethy Éva: Bözsike, a szegedi masamód. Bp., é.n. Duna. Kiadói kartonálásban
17899.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Krupa András 2 db könyve. Na Cabianskej túrni (Ludové piesne) - A csabai tornyon (népdalok). Békéscsaba, 1979, k.n. Lipták Pál rajzaival Számozott 32./300 példány. A szerző. Krupa András (1934-2015) által Dr. Kertész Mártonnak dedikált és datált (Bcsaba, 79. III. 26)! Bevezető szlovák és magyar nyelven, népdalok szlovák ny. Kiadói papírkötés, enyhén kopott borítóval. + Hiedelmek-varázslatok-boszorkányok. Békéscsaba, Tótkomlós és Csanádalberti szlovák lakói körében gyűjtött babonák, hiedelmi szokások. Békéscsaba, 1974, Békés Megyei Tanács Művelődési Osztálya. Megjelent 2000 példányban, szlovák és magyar nyelven. A szerző. Krupa András (1934-2015) által Dr. Kertész Mártonnak dedikált és datált (Bcsaba, 74. márc. 14)! Kiadói papír kötés, papír védőborítóval. Mellékelve egy adományozó levél fejléáves papíron, Békés Megyei Tanács VB Művelődési Osztálya bélyegzőjével , Dr. Gácser József osztályvezető által kiállítva.
17900.

Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,86
16,18
17901.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Szenczi Tóth Károly: Elmosolygott éveink. Bp.,én.,General Press. Kiadói kartonált papírkötés. A szerző által dedikált.
17902.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Arany János: Toldi. Tóth Ferenc grafikáival. H.n., é.n., Radnai Gyuláné. Kiadói papír kötésben.
17903.

Kikiáltási ár:
800 Ft
17904.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
17905.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Turcsányi Imre - Engel Zsigmond: Az elhagyatott gyermekek sorsa Angliában és Olaszországban. Bp., 1908. Dobrowsky. 86p. Kiadói papírkötésben
17906.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft