A kis magyar mint köszöntő. Magyar köszöntők és levelek. Összeáll.: Bácsi József. Bp.,(1898), Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.) Kiadói festett egészvászon-kötés, kopott
Florenz, Karl: Dichtergrüsse aus dem Osten. Japanische Dichtungen. Leipzig - Tokyo, s. d., C. F. Amelang's Verlag - Hasegawa. Bán Willy (?-1945) filatéliai szakíró érdekes ajándékozási soraival (1918). Táblanyomatos könyv, krepp-papír lapokkal, kopott karton védőborítókkal, jó állapotban. /
Block book with crepe paper pages, a slightly worn-out hardcover, in good condition.
Florenz, Karl: Japanische Dichtungen. Weissaster. Ein romantisches Epos nebst anderen Gedichten. Leipzig - Tokyo, 1898, C. F. Amelang's Verlag - Hasegawa. Táblanyomatos könyv, krepp-papír lapokkal, karton védőborítókkal, jó állapotban. /
Block book with crepe paper pages, hardcover, in good condition.
A Magyar Országos levéltár. Levéltárismertető. Szerk.: Lakos János. Bp., 1996, Magyar Országos Levéltár. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
Kárpáti Aurél: Kaláris. Első kiadás.
Bp., 1921, Pán. (Thália műint.). 81p. /Pán Könyvtár 3./ A sorozatnak 1921-ben összesen 5 kötete jelent meg 7-ig számozva (2 kötet dupla szám volt), majd megszűnt. Kiadói, szamárfüles papírkötésben