Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 235

17847.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Kiss József költeményei 1868-1881. Bp., 1882, Grill Károly. Második, bővített kiadás. Korabeli aranyozott gerincű félbőr-kötésben, aranyozott lapélekkel, kopott borítóval. Lévai Mór Könyvkereskedése Ungvár bélyegzéssel.
17848.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
A Szegedi Napló karácsonyi könyve. Szeged, 1899, Engel Lajos. Kiadói kartonált kötésben, a könyv végén üzletek hirdetéseivel, közte kihajthatós.
17849.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
A gömbös kormány nemzeti munkaterve. Bp., 1932, Stádium. Papír kötésben.
17850.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Jánosi József: A szellem. A szellemi lét főbb jelenségei és metafizikája. Bp., 1935, Pázmány Péter Irodalmi Társaság. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban, folttal a borítón.
17851.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
1941 Márai Sándor: Kaland. Színmű három felvonásban. A szlovékiai Esti Újság kiadása a Kaland 200. előadásának alkalmából. Újság formátumban. 12p. Hajtva, a hajtásnál szakadás az első lapon
17852.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
17853.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
19
Mirza Shaffy dalai. Előhanggal írta: Bodenstedt Frigyes. Fordította: Sziklai Soma. Bp., é.n., Aigner Lajos. Egészvászon kötésben, kopásokkal, aranyozott lapélekkel, tulajdonosi névbejegyzéssel.
17854.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
17855.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Baán Kálmán: Ősi magyar személynevek. Hiteles forrásokból gyűjtötte Baán Kálmán. Veszprém, 1944., Egyházmegyei Könyvnyomda, 109+3 p. Kiadói papírkötés, szakadt, foltos borítóval, hiányos gerinccel.
17856.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
31
Balázs Péter: Genovéva története vagy isten megóvja azokat, kik benne bíznak. Tanulságos elbeszélés, ifjaknak és öregeknek. Bp.,1899 , Bálint Lajos, 32 p. Kiadói illusztrált, litografált papírkötés, kissé sérült borítóval. Ritka!
17857.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
[Medve Imre (1818-1878):] A peleskei nótárius budai utazása, élete, további tettei és halála. Újra átdolgozva, tizenkét szakaszban, 13 képpel. Pest,1874,Bucsánszky Alajos, 88 p. Fametszetű illusztrációkkal. Gvadányi József munkáját átdolgozta Medve Imre. (Írói álnevén Tatár Péter.) A kötése mentén szakadt.
17858.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft