Mirza Shaffy dalai. Előhanggal írta: Bodenstedt Frigyes. Fordította: S... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/390/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Egyeb-ritkasagok~1000019/Mirza-Shaffy-dalai-Elohanggal-irta-Bodenstedt-Frigyes-Forditotta-Sziklai-Soma-Bp-en-Ai~II2351091
2351091
17854
390
Leírás: Mirza Shaffy dalai. Előhanggal írta: Bodenstedt Frigyes. Fordította: Sziklai Soma. Bp., é.n., Aigner Lajos. Egészvászon kötésben, kopásokkal, aranyozott lapélekkel, tulajdonosi névbejegyzéssel.
: nagy_andras