Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül

Tételek száma: 228

Janáky jelzéssel: Anya. Ceruza, papír. 30x20 cm
10310.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
Jánosi jelzéssel: Merengő. Olaj, karton. Dekoratív, kissé sérült fa keretben. 79,5x64 cm
10311.

Kikiáltási ár:
36 000 Ft
97,30
105,88
Kádár Béla jelzéssel: Ló és lovas. Olaj, papír. 85x66 cm
10312.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
44
Kádár jelzéssel: Lány. Kréta, papír, 46,5x33 cm
10313.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Kárpáty jelzéssel. Csendélet körtékkel és szőlővel. Olaj, karton. Kissé sérült fa keretben. 20x28,5 cm
10314.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
El Kazovszkij nyomán: Virág. Olaj, farost. Kopott fa keretben. 63x92 cm
10315.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Kirchhoff jelzéssel: Orgonás csendélet. Olaj, vászon. Fa keretben, 55×69,5 cm
10316.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
Klie Z jelzéssel: Szélfútta fék. Kréta, papír, üvegezett keretben, 39×29 cm
10317.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Kondor Béla (1931-1972): Áldás, fametszet, papír, jelzés nélkül, 11x14 cm paszpartuban
10318.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Kondor Béla (1931-1972): Kétely, fametszet, papír, jelzés nélkül, 11x14 cm paszpartuban
10319.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Kós Károly (1883-1977): Erdélyi utcarészlet, színes linómetszet, papír, utólagos jelzéssel, paszpartuban, 11 x 11 cm
10320.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
16
Koszta jelzéssel: Napraforgó. Olaj, papír. Fa keretben, 35,5x27,5 cm
10321.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft