Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 228
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2333874
10298
390
9500
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Endre (?) jelzéssel. Csendélet. Olaj, vászon. 40×50 cm 2348575
10299
390
Farkasházy jelzéssel: Absztrakt táj. Akvarell, karton. 23,5x13,5 cm 2253738
10300
390
2200
Fekete 82 jelzéssel: Tulipánok. Akvarell, papír, paszpartuban, 29,5×18 cm 2352045
10301
390
F. Marz jelzéssel: Lovak. Akvarell, papír. Jelzett. 41x30 cm Üvegezett keretben 2288806
10302
390
Ferenczy Valér jelzéssel: Csendélet. Akvarell, ceruza, papír. Üvegezett fa keretben. 34x25 cm 2331515
10303
390
Gaal Lajos jelzéssel: Faluvége. Olaj, papír. Üvegezett fa keretben. 24,5×34 cm 2321552
10304
390
Gaál Lajos jelzéssel: Hegyvidéki téli táj. Olaj, papír, vékony kartonra kasírozva. Üvegezett fa keretben. 35x25 cm. 2348525
10305
390
Glatz jelzéssel: Portré. Olaj, vászon. 40x30 cm 2348706
10306
390
Herrer C jelzéssel: Nápolyi öböl, háttérben a Vezúvval. Akvarell, papír. Dekoratív, sarkaiban kissé sérült üvegezett fa keretben. 23x14 cm 2286223
10307
390
24000
Hincz Gy jelzéssel: Női akt. Pasztell, papír. 67,5×48 cm 2286398
10308
390
Haász 1968 jelzéssel: Erdőszéle. Akvarell, papír, paszpartuban, 21x14,5 cm 2344736
10309
390
Hock jelzéssel: Az álmok fája (Baum der Träume). Ofszet, papír, számozott: 92/330. Üvegezett keretben, üveg jobb felső sarka repedt. 42x34 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft