Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 228
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2275118
10371
390
24000
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Rubens jelzéssel: Kalapos hölgy portréja. Akvarell miniatúra. Üvegezett keretben. d: 6,5cm 2207332
10372
390
Sánta jelzéssel: Várnegyed. Rézkarc, papír, jelzett. Számozott (18/50), 14,5x13 cm 2324878
10373
390
Sáros András Miklós 1982 jelzéssel: II. Ulászló magyar király. Rézkarc, karton, kisebb felületi sérülésekkel, lap széle foltos, 39×29 cm 2351063
10374
390
Scheiber H jelzéssel: Cigarettázó hölgy. Olaj, papír. Lapszéli szakadásokkal. 61x86,5 cm 2351056
10375
390
Scheiber H jelzéssel: Zenélő hölgy. Akvarell, pasztell, papír. Lapszéli szakadásokkal. 60x44,5 cm 2348504
10376
390
Scheiber H jelzéssel: Csavargó. Olaj, papír. Üvegezett keretben. 57x45 cm 2351021
10377
390
Schönberger jelzéssel: Női alak. Vegyes technika, karton. Kissé sérült. Lap sarkaiban ragasztás nyomaival. 32,5x38 cm 2352028
10378
390
SNS jelzéssel: Csecsemő. Akvarell, papír, Jelzett, Üvegezett keretben. d: 12 cm 1566111
10379
390
Spányi jelzéssel: Patak. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 15×21 cm 2314537
10380
390
Szabó jelzéssel: Színes táj. Pasztell, papír. Dekoratív, kissé sérült üvegezett keretben, 35,5×50 cm 2353679
10381
390
Szász Endre (1926-2003): Női alak. Ofszet, papír, utólagos jelzéssel, paszpartuban, 18×10 cm 2353682
10382
390
Szász Endre (1926-2003): Erotika. Ofszet, papír, utólagos jelzéssel, paszpartuban, 18×10 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft