Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 228
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2295721
10383
390
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Szecsődy jelzéssel: Városi utcán. Vegyes technika, karton, paszpartuban, 18x12,5 cm 2350795
10384
390
Szomorné jelzéssel: Téli táj. Olaj, vászon. Dekoratív, sérült blondel keretben. 51x39,5 cm 2352038
10385
390
Szőnyi jelzéssel? Vásári jelenet. Ceruza, papír. Üvegezett keretben. 21x29 cm 2332391
10386
390
Szőnyi István jelzéssel, 2 db mű: Férfi és női portré. Ceruza, papír, sérült. 61×43 cm 2348572
10387
390
Szőnyi I jelzéssel: Női portré. Szén, papír. Lapszéli szakadásokkal. 45x31 cm 2349294
10388
390
TM festmény: Lakóteleli látkép. Olaj, farost. 79×99 cm. 2315971
10389
390
Tölgyes (?) jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, vászon, dublírozott. Fa keretben, 55×68 cm. 2349482
10390
390
TS jelzéssel: Opera kosztümök. 11 db ruhaterv különböző, nevesített operákhoz. Akvarell, papír, Jelzettek, 3 db üvegezett tablóban. Grafikák mérete 13x9 cm / Opera costumes. 11 water color images in 3 frames. 1976495
10391
390
Unyatyinszki jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, vászon, 43×31 cm 2352032
10392
390
Vaszary jelzéssel: Hotel a Riviérán. Akvarell, papír. Fa keretben. 15x22 cm 2228080
10393
390
Vendlocky F 1963 jelzéssel: Erdei patak. Olaj, vászon, kissé sérült fa keretben, 55,5x63,5 cm 2351628
10394
390
Vörös Géza jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, papír. Dekoratív üvegezett fa keretben, 48x34 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft