Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 228
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2350025
10479
390
3400
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Jelzés nélkül: Alvó cica. Vegyes technika, papír. Üvegezett fa keretben. 15,5x12 cm 2255950
10480
390
Jelzés nélkül: Kisfiú libákkal. Akvarell, papír, 25×18 cm 2255308
10481
390
Jelzés nélkül: Róka és nyúl. Olaj, karton. Hátoldalán régi német nyelvű felirattal: "Eine Erinnerung an die Christbaumfeier (...) 1917", azaz karácsony emlékére. Díszes, antik fa keretben, 24×18 cm 2192313
10482
390
Üvegezett, ovális fa keret bársonyra festett képpel. Belső méret: 38,5x28 cm, külső méret: 45x34,5 cm 2286270
10483
390
Jelzés nélkül: Lasztonyai utca (Zala megye). Filctoll, papír. Lapméret: 21,5x30 cm 2211846
10484
390
Jelzés nélkül: A vöröshajú lány. Olaj, vászon, fa keretben, 60×60 cm 2211851
10485
390
Jelzés nélkül: Transzban. Olaj, vászon, fa keretben, 60×60 cm 2286305
10486
390
Jelzés nélkül: Motorcsónakház. Ceruza, papír, jobb felső sarkában apró sérüléssel. 30x21 cm 2286266
10487
390
Jelzés nélkül: 3 db egyházi témájú vázlat angyalokkal. Ceruza, tus, papír. Lapméret: 21x30 cm 2286390
10488
390
Jelzés nélkül: Rózsaszín ruhás hölgy portréja. Akvarell, papír, 31,5x23,5 cm 2286342
10489
390
Jelzés nélkül, 2 db mű: Nova Ves. Ceruza, kréta, papír. Egyik lapon apró szakadással. 21x29,5 cm 2314548
10490
390
Olvashatatlan jelzéssel: Fatorony (Erdély?). Akvarell, papír. Üvegezett fa keretben, 41,5×27 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft