Festmények és grafikák - jelzéssel, jelzés nélkül Tételek száma: 228
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2323272
10407
390
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Olvashatatlan (Kibédy?) jelzéssel: Cigánylány. Olaj, vászon. Sérült fa keretben, 60×50 cm 2230668
10408
390
600
Olvashatatlan jelzéssel: Visóvölgy (Máramaros megye). Akvarell, papír. Lap teteje és széle néhány apró folttal. 21,5x30 cm 2028700
10409
390
Olvashatatlan jelzéssel: Férfi nemzeti ruhaviseletek cca 1850 (4db). Tus, hártyapapír, kis gyűrődésekkel, egyik hajtott, 13×10 cm (4×) 1319439
10410
390
500
Olvashatatlan jelzéssel: Szabó Károly. Rézkarc, karton, 35×27 cm 2245848
10411
390
Olvashatatlan jelzéssel: Velencei részlet. Olaj, karton. Fa keretben, 20×25 cm 2245944
10412
390
Olvashatatlan jelzéssel: Kompozíció. Vegyes technika, karton. Díszes fa keretben. 58x41 cm 2269946
10413
390
Olvashatatlan jelzéssel: Ikrek. Olaj, vászon. Kissé sérült (korábban hajtogatva). 80×70 cm 2288716
10414
390
Olvashatatlan jelzéssel jobbra lent (BB '77?): Szól a zene. Akvarell, filctoll, kollázs, papír. Üvegezett fa keretben. 52×72 cm 2288723
10415
390
Olvashatatlan jelzéssel: Táj. Pasztell, papír. 20×26 cm 2283922
10416
390
Olvashatatlan jelzéssel: Egy ... nap. Linómetszet, papír, paszpartuban. 29,5x21,5 cm. 2351288
10417
390
7500
Olvashatatlan jelzéssel: Menyecske a mezőn. Olaj, vászon. Fa keretben, 60×80 cm 2348966
10418
390
Olvashatatlan jelzéssel: Táj, 1978. Linómetszet, papír, hátoldalán Érsekújváron, 1989-ben kelt sorokkal. Üvegezett keretben. 20x33,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft